Biuro Audytorsko-Księgowe Alicja Małek
Wpisane na listę firm audytorskich w PIBR pod poz. 2988

Dane kontaktowe

Biuro Audytorsko-Księgowe
Alicja Małek

Ul. Grochowska 357/ 435
03-822 Warszawa

Tel. kom. 698 677 337,
Tel. kom. 502 852 738
E-mail: [email protected]

  • przeglądy i badanie rocznych sprawozdań finansowych, w tym wg MSR/MSSF
  • badanie i przeglądy śródrocznych sprawozdań finansowych
  • audyt środków unijnych
  • badanie pakietów konsolidacyjnych
  • badanie planów przekształcenia, połączeń i podziałów spółek
  • przeglądy finansowe due diligence

Audyt środków unijnych w Warszawie

Wejście Polski do Unii Europejskiej dało zarówno zwykłym obywatelom, jak i licznym przedsiębiorcom ogromne możliwości. Wśród nich znajdują się oczywiście specjalne programy finansowe, z których można uzyskać pomoc m.in. na rozpoczęcie działalności lub rozbudowę firmy. Pozyskanie środków ze wspomnianych programów wiąże się jednak z pewnymi warunkami, które należy spełnić zarówno przed ich otrzymaniem, jak i po tym procesie. Każdy przedsiębiorca, który skorzystał z dofinansowania unijnego, zobowiązany jest m.in. do udowodnienia, że wydatki, które poniósł on w ramach projektu, kwalifikują się do programu, a realizacja zgłoszonego projektu odbywa się zgodnie z umową, która została podpisana. Trzeba przy tym pamiętać, że audytu może dokonać wyłącznie osoba niezwiązana z przedsiębiorstwem i posiadająca do tego odpowiednie kwalifikacje.

Jeżeli poszukujesz specjalistów, którzy przygotują dla Ciebie audyt środków unijnych w Warszawie, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Audyt środków unijnych w Warszawie

Przeprowadzenie procesu, jakim jest audyt środków unijnych, umożliwia przedsiębiorcy udowodnienie przed organami udzielającymi świadczenia, że finansowanie, które zostało mu udzielone, zostało spożytkowane w odpowiedni sposób. Całe badanie składa się z kilku modułów, w ramach których sprawdzane są wszystkie szczegóły związane z uzyskanym dofinansowaniem, a więc m.in. zgodność wniosków o płatność z treścią umowy oraz sprawdzenie, czy działania, które miały zostać sfinansowane środkami unijnymi, zostały zrealizowane.

Postaw na sprawdzoną firmę

Nasze biuro funkcjonuje już od 1994 roku, zapewniając klientom wysokiej jakości usługi z zakresu audytów i księgowości. Posiadamy ogromną wiedzę, doświadczenie i wszelkie kwalifikacje, które umożliwiają nam podejmowanie profesjonalnych i skutecznych działań w tych dziedzinach. Realizujemy wiele usług związanych z audytowaniem, m.in. audyt środków unijnych czy przeglądy finansowe, a także zajmujemy się księgowością dla firm. Wybierając nas, możesz mieć więc pewność, że stawiasz na profesjonalistów, na których naprawdę możesz liczyć.

Od samego początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług, dlatego też dbamy o to, aby cały czas były one na jak najwyższym poziomie.

Opinie osób, które zdecydowały się zgłosić do nas po pomoc, są bardzo pozytywne. Dotychczasowi klienci wspominają w nich często o profesjonalnej obsłudze, którą wyróżnia indywidualne podejście i duża chęć współpracy.

Jeżeli potrzebujesz audytu środków unijnych, lub innych z oferowanych przez nas usług, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.